środa, 8 sierpnia 2012

Rysnuki spod mojego ołowka


Witajcie!

Dziś zaprezentuje Wam kilka moich rysunków, które dotyczą psów, sznaucerów w szczególności.
Za rysowaniem nie przepadam, nie należę do osób cierpliwych, a każdą pracę chciałabym, by mianowano wspaniałą oraz aby była ona wykonana w maksymalnie krótkim czasie. Ponadto wolę ten czas poświęcić na spacerek( z Klarcią, oczywiście).
Także jestem gotowa na krytykę, jak i na słowa uznania (jeśli takowe się pojawią). Piszcie prawdę i tylko prawdę. Rysunki ponumeruję, będziecie mogli napisać swoją opinię do konkretnej pracy :)

1.

2.3.

4.

5.
NIE KOPIOWAĆ 

12 komentarzy:

 1. Rysunki są na prawdę świetne .
  Ja miałabym rysować to moje nie zdołałyby dorównać żadnemu z Twoich. Rysujesz na prawdę ładnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak po prawdzie to jestem zadowolona z tego ostatniego. Namalowałam go jakieś 8 miesięcy temu i był to pierwszy sznaucer jakiego namalowałam :)

   Usuń
 2. Fajne rysunki, ale tak jakby trochę "płaskie" te psie mordki. Popracuj trochę nad światłocieniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mów do mnie jeszcze :D Światło... cień...Ech.

   Usuń
 3. Leniuszku, po ostatnim portrecie widać, że potrafisz pięknie rysować uchale. Musisz tylko chcieć. Skoro nie czujesz rysowania, nie ma sensu krzywdzić tę biedną kartkę i znęcać się nad ołówkiem czy węglem. :P Trzeba lubić siedzenie przy rysunku, choćby miało to trwać godzinami. Na chybcika ciężko jest zrobić coś dobrze.
  Widać, że coś kombinujesz z cieniami, ale to jeszcze nie to. Przede wszystkim pewniejsze ruchy, eksperymenty. To ma być zabawa. Powyższe rysunki są płaskie i niedokładne. Sznaucerki wyglądają jednakowo, gubisz indywidualność w nierealistycznie ulizanej brodzie. A przecież każdy z psiaków - mimo, że przedstawiający tę samą rasę - może wyglądać unikatowo.
  Żeby nie było, że Zła Ciocia potrafi tylko krytykować dodam, że psiaki mają fajne proporcje, dobrze utrzymujesz symetrię. Ostatniemu sznaucerowi oko ucieka co prawda nieco w prawo, ale ogółem jest w porządku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kieliszki w górę za symetrię! :D

   Usuń
  2. Oczywiście, otwieramy szampana. :)

   Usuń
 4. Nie znam się co prawda na tym, ale są chyba całkiem dobre. Życzę trochę więcej cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj :) cudne rysunki, najładniejsze 1,2 i 5 :) właśnie biorę się za pisanie nowego posta :) o relacjach z klubu :)Pozdrawiamy: Ewa i chłopaki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Ładnie rysujesz! Masz talent! Dzięki za odwiedziny na moim blogu. Odwzajemniam się i też obserwuję twojego! POZDRAWIAM!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Najchętniej czytane w tym miesiącu