wtorek, 6 maja 2014

Majówka cz.1

  Kto by się spodziewał, że ostatnie dni tegorcznej majówki będą obfitowały w ... nową sztuczkę!
Wczoraj w godzinach późnopopołudniowych w ułamek sekundy nauczyłam Klarę to, czego próbujemy się nauczyć od zeszłego roku. Klara nigdy nie lubiła wchodzić na różne przedmioty, w tym momencie należy dodać, że nigdy specjalnie nie nakłaniałam jej do tego. Nie lubi, więc trudno. Jednak ostatnimi czasy zaczęłam wprowadzać zmiany, tj. brałam Klarcię na różne, wysokie i te mniej, przeszkody, murki, drzewa, pnie (bezpieczeństwo przede wszyskim).No i udało się:


Nowa sztuczka nosi nazwę "lada". Nie mam pojęcia, co zainspirowało mnie do nadania tak oryginalnej nazwy :DDzisiejszy dzień jest dniem "zakasania rękawów", niedługo idziemy na nasze słynne pole i ćwiczymy. Chcę przygotwać coś specjalnego, o czym przekonacie się w następnym poście.
Dziękuję, że jesteście z nami, mimo że nie komentuję Waszych blogów tak często, jak dawniej (co nie znaczy, że nie czytam). Do zobaczenia już niebawem!

8 komentarzy:

 1. Gratulacje! :D Czekamy z niecierpliwością! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O jak super ! Może tak spróbuję z Maksi? :D Będziemy czekać na kolejny post :3 Mamy nadzieję że pojawi się dość szybko :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Wbrew pozorom to nie jest trudna sztuczka, od nas wymagała tylko nieco więcej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :D Powodzenia w dalszych sztuczkach !

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Wygląda naprawdę świetnie i widowiskowo :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Najchętniej czytane w tym miesiącu