czwartek, 7 sierpnia 2014

Wakacje!

Wyleczona z infekcji, operacja odroczona.
Rozgryzienie ropnia okazało pożądane- rana ładnie się goi, uformował się strupek.
Powróciła radość życia, chęć na spacery i zabawę, poprawił się apetyt. Klara ponownie zaczęła kombinować, jak osiągnąc korzyści (czyli jak wymigać się od jedzenia karmy, by dostać więcej przysmaków)...

Tyle udało mi się napisać jeszcze w czerwcu. Kilka dni po tym zapisie miałyśmy przygodę z łapką. Spacer do lasu, nad jezioro w towarzystwie zaprzyjaźnionego labradora Lakiego i powrót do domu z Klarą na rękach z pękniętą dość mocno poduszką. I w ten sposób kolejne wakacyjne dni były pod znakiem bandaży, maści i opatrunków. Wreszcie nadszedł czas na odpoczynek od wszelkich medykamentów i specyfików, czyli po prostu na beztroskie wakacje!
Co robimy? Przede wszystkim zabawa połączona z ćwiczeniami w towarzystwie psich przyjaciół!

  
 

 
 
Spędzamy razem wiele cudowynch chwil. Takich zwyczajnych, o. Na przykład wczoraj wieczór. Przygotowuję kolację. Przychodzi do mnie Klara, patrzy się na mnie. Odwracam się w jej stronę z uśmiechem na twarzy, nie głaskam jej; siada. Robię to samo, opieram się plecami o ścianę, przychodzi. Kładzie się obok mnie, patrzy w moje oczy i mruczy. Ta chwila trwała w nieskończoność, była taka zwyczajna, taka urocza. Trwała i trwała...W końcu Klara wstała i poszła śnić o rzucanych patykach podczas porannego spaceru, najsmaczniejszych przysmakach, o figlach, których jest spawcą, przyjaciołach, dzięki którym jest sobą i codzienności, która jest piękna w swojej prostocie. Tak wielu ludzi nudzi rutyna, powtarzanie co dzień jednakowych czynności o jednakowych porach; doceńmy to, że mamy szansę iść z naszymi psami na spacer, kiedy jeszcze sąsiedzi być może śpią, że pies biegnie z radością do nas mając w pyszczku patyk. Doceńmy to, że to właśnie my zostaliśmy tymi szczęśliwcami, którzy mogą mieć za towarzysza tak piękną istotę w postaci psa.
 

 t ta 

5 komentarzy:

 1. My niestety też mamy pecha jeśli chodzi o łapki :(
  Oby już więcej nie było takich sytuacji :)
  Super filmik!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby ostatni miesiąc był również dla Was beztroski, czerpcie przyjemność z jak najwięcej czasu spędzonego razem :D
  Klara potrafi tyle sztuczek ;oo

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny post i jaki prawdziwy! :)
  Cieszę się, że już wszystko w pożądku :) Korzystajcie z wakacji do końca! :D
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze że Klara wyzdrowiała ♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Najchętniej czytane w tym miesiącu