środa, 13 sierpnia 2014

Dla Schroniska!- Projekt pomocy schroniskom


dlaschroniska.pl


Dzisiaj nieco odmienny post. Razem z internetowym sklepem dla zwierzaków NaszeZoo.pl pragniemy zachęcić wszystkich ludzi dobrego serca, miłośników zwierząt oraz Ciebie, drogi Czytelniku do przyłączenia się do tej akcji! Każdy, nawet najmniejszy gest to pomocna dłoń wyciągnięta do bezdomych zwierzaków, które najbardziej potrzebują naszej pomocy. W jaki sposób można pomóc potrzebującym psiakom? Jest na to wiele sposobów:

1. Wybierasz psiaka lub kociaka, któremu chcesz pomóc i dajesz mu, to czego najbardziej potrzebuje. Mogą to być rzeczy materialne jak i wsparcie finansowe.

2. Kupujesz koszulkę! Są naprawdę świetne; kolorowe, wiele wzorów do wyboru. Co najważniejsze, zysk z ich zakupu zostanie przeznaczony dla potrzebujących schroniskowców! Zobaczyć je można tutaj

3. UDOSTĘPNIASZ! To najłatwiejszy sposób, aby włączyli się w tę akcję inni! Nieśmy tę nowinę przez całą Polskę!

Zawsze można wstawić link do opisu GG czy skype, można zostać oficjalnym partnerem ;)
Tak wiele z nas chce zostać wolonatriuszem w schronisku dla zwierząt, jednak nie każdy ma taką możliwość. Najprosztszym sposobem, i równie pożytecznym, jest przyłączenie się do tej akcji.
Pokażmy, że mamy serca i potrafimy wyciągać pomocną dłoń w kierunku potrzebujących! Każdy taki gest zwiększa ich szanse na poprawę ich warunków bytowych i znalezienie nowego lokum. Zatem, do roboty!


Więcej informacji na http://dlaschroniska.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Najchętniej czytane w tym miesiącu